top of page

W związku ze stabilnym rozwojem nieustannie rozglądamy się za zdolnymi inżynierami.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Projektanta konstrukcji budowlanych

Miejsce pracy: Warszawa / Tarchomin
Region: mazowieckie

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej wiedzy technicznej, w stopniu adekwatnym do stanowiska

  • wyobraźni przestrzennej,

  • kreatywności, pro-aktywności i elastyczności,

  • otwartości na nieszablonowe rozwiązania techniczne,

  • bardzo dobrych zdolności organizacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • opracowanie dokumentacji projektowej,

  • sporządzanie rysunków konstrukcji żelbetowych, drewnianych, murowych.

  • obliczenia statyczne i wymiarowanie,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • znajomość zasad zbrojenia konstrukcji żelbetowych,

  • biegła znajomość programu AutoCAD®,

  • znajomość programu ALLPLAN® mile widziana,

  • dobra znajomość oprogramowania inżynierskiego m.in. ROBOT®, RM-WIN®,

  • znajomość programu SCIA Engineer® będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • naukę projektowania BIM na najwyższym poziomie szczegółowości;

  • wykorzystanie najnowocześniejszych narzędzi na rynku;

  • wynagrodzenie oraz premie w zależności od stopnia zaangażowania;

  • pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,

  • możliwość zdobycia doświadczenia, nauki ciekawych programów i uprawnień projektowych,

  • uczestnictwo przy realizacji poważnych inwestycji budowlanych,

  • komfortowe warunki pracy,

  • elastyczne i dowolne godziny pracy.

Dziękujemy za poświęcony czas i uwagę. Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

CV bez listu motywacyjnego prosimy wysyłać na adres biuro@pronaz.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pracownię Projektową PRONAZ Marcin Nazaruk w Warszawie

zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

bottom of page